Kod promocyjny Betfan

28.10.2020, 08:07 0 komentarzy
Kod promocyjny Betfan

Zakłady sportowe - czym są?


Obstawianie typu online to określanie czy dojdzie do skutku konkretne zdarzenie, często z dziedziny sportu lecz nie tylko. Z jednej strony w zakładach u bukmachera siedzi typer, czyli osoba typująca wynik, a z dalszej buk - podmiot, który przyjmuje dany typ na wskazanych przez niego regułach. Najczęściej zakłady online będą stawiane na tenisa i piłkę nożną.


Jak mam zacząć obstawianie typów online?


Czynem pierwszym jest zarejestrowanie się u firmy bukmacherskiej.


Każdy musi brać pod uwagę to, że w Polsce działa ustawa hazardowa, według której zakłady online mają możliwość przyjmować tylko i wyłącznie działający według prawa operatorzy, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów. Zarejestrowanie konta gracza i jego sprawdzenie przez firmę bukmacherską to więc pierwszy i najważniejszy krok. W momencie gdy zatem jesteśmy pewni, że z typowania zamierzamy utrzymać realne pieniądze, należałoby pomyśleć o obstawianiu danej dziedziny wydarzeń, lubianej dziedziny albo typu zakładów, jak przykładowo zakłady w trakcie meczu. Tego rodzaju metoda pozwoli nam na dokładniejsze sprawdzanie statystycznych wyników, dokładniejsze dane a co za tym idzie na pokaźniejsze benefity w bukmacherskich zakładach.


W jaki sposób wytypować swój własny zakład online?


Typer, decydując się na dane wydarzenie sportowe stawia daną sumę, którą może wydać, by otrzymać daną ilość postawionych środków. sumę pieniędzy stawianą w zakładzie nazywamy stawką w zakładzie bukmacherskim. Bukmacher internetowy oferujący zakład określa kurs po którym dane zdarzenie zostanie następnie rozliczane. Tak zwany kurs okazuje się być sposobem wyrażenia prawdopodobieństwa zajścia zdarzenia w zakładzie. Stawka zakładu zwielokrotniona przez kurs zakładu określa prawdopodobną wygraną czy też przegraną. Obstawiając zakłady można więc fajnie zarobić, poprawnie typując dany zakład czy też stracić postawione pieniądze w nietrafionym typie.


bonus betfan


Stawianie zakładu na żywo


Typowanie z meczów na żywo to najbardziej doceniana i jedna z najpopularniejszych metod typowania typerów. Dzięki niej możliwe będzie typowanie w czasie rozgrywania konkretnego wydarzenia koszykarskiego. Można stwierdzić, że to nowa forma zawierania zakładów, którą prezentują operatorzy zakładów bukmacherskich. Dzięki stawianiu live możemy równocześnie przeżywać zdarzenie live i migiem reagować na zdarzenia typując typy.

Tagi:

Zostaw komentarz