Technology Technology

Pojawi się za jakiś czas najnowszy uwierzytelniający system na portalu Netflix. Rozdzielanie konta ze znajomymi może być zdecydowanie bardziej zawiłe!

08.06.2021, 14:58 0 komentarzy
Pojawi się za jakiś czas najnowszy uwierzytelniający system na portalu Netflix. Rozdzielanie konta ze znajomymi może być zdecydowanie bardziej zawiłe!

Entuzjaści produkcji filmowych i seriali mogą stać się trochę zmartwieni, gdyż z Internetu napływają słabe powiadomienia. Platforma internetowa VOD rozpoznawana też pod nazwą Netflix rozmyśla nad tym aby zabronić płatnikom podzielność kont. To była do obecnej chwili naprawdę poręczna i niesamowicie rozpoznawalna funkcja. Za pojedynczy rachunek opłaty reguluje wiele użytkowników i mają możliwość oni zamieszkiwać w zróżnicowanych miejscach. Platforma internetowa VOD Netflix całe szczęście nie potwierdziła totalnego obostrzenia kont dzielenia, jednak zadecydowała zaprezentować pewnego rodzaju utrudnienie. Platforma internetowa z VOD Netflix ma w planach zastopować kont dzielenie użytkownikom, którzy nie mieszkają w jednym pomieszczeniu. Będzie się ukazywać powiadomienie na telewizorowym ekranie, które na calu ma wymusić na użytkowniku potwierdzenie tego, iż to właśnie on jest posiadaczem. Gigant pośród portali internetowych VOD zamierza wysyłać zatwierdzający ciąg liczb na zapisany adres lub numer telefonu. Osoby korzystające z konta powinni w takim przypadku mieć z tyłu głowy to, że wystąpią metamorfozy podczas korzystania z internetowej strony VOD Netflix.

Zostaw komentarz

Ostatnio opublikowane