Technology

Pokazana przez Rafała pioseneczka zbyt przeciętna na finał turnieju Eurowizji! Markotne zakończenie epizodu Rafała Brzozowskiego na Eurowizji.

27.05.2021, 10:45 0 komentarzy
Pokazana przez Rafała pioseneczka zbyt przeciętna na finał turnieju Eurowizji! Markotne zakończenie epizodu Rafała Brzozowskiego na Eurowizji.

Polska z reguły nie wzbudzała zachwytu fanów muzyki w okresie konkursu Eurowizji i trzeba to zrozumieć. Naszym najwybitniejszym osiągnięciem na ogół jest zakwalifikowanie się do finału, w którym zdobywaliśmy końcowe pozycje. W zeszłym roku Eurowizja została odwołana, ponieważ panowała pandemia koronawirusa, która sparaliżowała nie wyłącznie Stary Kontynent, lecz też całą planetę. W tegorocznej edycji przedstawicielem naszego kraju w trakcie konkursu Eurowizji został Brzozowski Rafał, który chciał zafascynować fanów muzyki piosnką o tytule "The Ride". Z wyboru ambasadora naszej ojczyzny wielu reporterów nie było zadowolonych, lecz w ostatecznym rozrachunku do wymiany nie doszło. Przykro że byliśmy zmuszeni następny raz żegnać się z turniejem Eurowizji dużo wcześniej, niż byśmy tego oczekiwali. Brzozowski, który był reprezentantem naszego narodu podczas turnieju Eurowizji nie skokietował europejskich telewidzów i właśnie dlatego odpadł na etapie półmetku 65. turnieju Eurowizji.

Bez żadnych wątpliwości polscy widzowie są już niezwykle wynudzeni tego rodzaju wynikiem. Należy mieć tego świadomość, że "The Ride" czyli przyśpiewka wykonywana ze strony Brzozowskiego Rafała była po prostu mizerna. W tej piosence nie było niczego ciekawego, co mogłoby wprawić w ekscytację europejską widownię. To jest któraś z kolei edycja turnieju Eurowizji, w trakcie którego ambasador naszego kraju nie jest w stanie dostać się do fazy finałowej. Od dawna wybieranie ambasadorów naszego państwa na turniej Eurowizji nie wychodzi nam zbyt dobrze i bez żadnego kłopotu możemy zauważyć. Należy w takim przypadku pokładać nadzieję w tym, iż za rok nasz ambasador będzie mógł dostać się do batalii finałowej o triumf w zawodach Eurowizji. W tym przypadku naprawdę istotne jest to, by wybrać odpowiedniego reprezentanta, który będzie potrafił rozpalić publikę europejską. W sytuacji przeciwnej znowu nie będziemy mieli możliwości do batalii finałowej podczas turnieju Eurowizji.

Zostaw komentarz