W Top Model zaczęła się rywalizacja!

25.09.2020, 12:15 0 komentarzy
W Top Model zaczęła się rywalizacja!

Program TVN-u o nazwie Top Model to jeden ze stałych punktów ramówki przygotowanej na jesień w stacji, w którym uczestnicy walczą o tytuł Next Top Model. Znane i lubiane jury ale przede wszystkim Joanna Krupa jako prowadząca to rzeczywiście przepis na sukces, czego dowodem mogą być dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów zbierających się przed odbiornikami. W dodatku można zobaczyć całkiem sporo cenionych i znanych osób w przestrzeni modowej, na przykład redaktorki pism, znane modelki i fotografowie światowej sławy.

Tym razem o miano Top Model walczyć będzie 14 osób, wśród których znalazły się także osoby ze srebrnym i złotym biletem. Bilet w kolorze złota jurorzy przyznają tej osobie, która według nich najbardziej nadaje się do roli modelki lub modela, co skutkuje tym, że owy uczestnik od razu ląduje w domu Top Model. Natomiast bilet w srebrnym kolorze to głos osób głosujących w Internecie, których zadaniem było wybrać swojego ulubieńca, który nie musi przechodzić castingów i od razu trafi na bootcamp, czyli kolejny etap.

Co nas czeka w tym sezonie Top Model?

Produkcja TVN ma za zadanie zaoferować nie tylko zaistnienia w świecie profesjonalnego modelingu, a także pierwszych kroków i rozwój swojego portfolio, dlatego co sezon zgłasza się mnóstwo zainteresowanych osób. Co tydzień na uczestników będą czekać różne konkurencje, które będą sprawdzianem tego, czy odnajdą się oni w w świecie mody pełnym wyzwań. Zadaniem jurorów jest ocena ich postępów i decyzja o tym, który z uczestników odpada w danym odcinku. Jest jeszcze możliwość przywrócenia do programu po eliminacji, a jest to możliwe dzięki interwencji Michała Piróga, którego zadaniem jest obserwacja panelu zza kulis, oferując pocieszenie i wsparcie dla uczestników. Nagrodą jest zawarcie kontraktu z agencją modelek i modeli jak i sesja fotograficzna na okładkę dla miesięcznika "Glamour". Podczas najnowszego sezonu również poznamy, kto zostanie kolejnym zwycięzcą programu Top Model. konkuruje wielu interesujących osób, więc bez wątpienia warto będzie oglądać na bieżąco odcinki.

Tagi:

Zostaw komentarz