Technology

Wielbiciele MMA mieli szansę oglądać w krakowskiej Tauron Arenie zaskakujące wygrane na gali mieszanych sztuk walki FAME 14!

16.05.2022, 10:42 0 komentarzy
Wielbiciele MMA mieli szansę oglądać w krakowskiej Tauron Arenie zaskakujące wygrane na gali mieszanych sztuk walki FAME 14!

Mieszane sztuki walki były niezwykle popularne w naszym kraju w ostatnich latach i ciężko temu zaprzeczyć. Trzeba mieć świadomość faktu, iż pierwszymi organizatorami walk MMA w naszym kraju byli Kawulski a także Lewandowski Martin, którzy utworzyli federację KSW. Z pewnością do tej dyscypliny mnóstwo kibiców skusiła walka Najmana z Pudzianem przed 13-stoma laty. Bez najmniejszych wątpliwości zmiana sportowej dyscypliny przez mistrza świata Strongmenów na sztuki walki była niespodziewana. Każdy bardzo pragnął obejrzeć w akcji Pudzianowskiego a mnóstwo dziennikarzy było zafascynowanych tą sytuacją. W Polsce w kolejnych latach rozpoznawalność MMA rosła i w rezultacie utworzona została federacja FAME MMA.

Gwiazdy, które popularne są w mediach społecznościowych rywalizują ze sobą w ramach organizacji FAME MMA. To, iż jest naprawdę duże zaciekawienie tego typu produktem można było dostrzec już od pierwszych edycji. Jeżeli chodzi o wykupione Pay Per View, każda organizowana gala przełamywała wyniki sprzedaży. W minioną sobotę organizowana była czternasta edycja FAME MMA, która miała miejsce na hali w Krakowie. Wiele emocjonujących walk naszykowali dla swoich sympatyków założyciele federacji FAME MMA. Pojedynkiem wieczoru gali FAME MMA 14 było starcie między Trombą, a Gimperem. Sportowy poziom wszystkich pojedynków był niesamowicie wysoki i trzeba wziąć ten fakt pod uwagę. Z każdą odsłoną FAME dostrzec możemy wzrost umiejętności u konkretnych celebrytów, co ma wpływ na poziom widowiska. Fani mieszanych sztuk walki oczekiwali na starcie wieczoru, kiedy lepszy okazał się Mateusz "Tromba" Trąbka. We wrześniu potencjalnie będzie miała miejsce następna edycja FAME. Organizacja FAME MMA na ten rok kalendarzowy zdążyła zapowiedzieć dużo znanych gwiazd Internetu, które mają stoczyć starcia w octagonie. Warto wyczekiwać na kolejne gale FAME MMA, gdyż to jest świetne widowisko.

Zostaw komentarz