Technology

Fantastyczne starcie na początku sezonu polskich rozgrywek Ekstraklasy! Wiele trafień i wygrana Rakowa Częstochowa nad zawodnikami Piasta Gliwice!

26.07.2021, 10:01 0 komentarzy
Fantastyczne starcie na początku sezonu polskich rozgrywek Ekstraklasy! Wiele trafień i wygrana Rakowa Częstochowa nad zawodnikami Piasta Gliwice!

Fenomenalne spotkanie na boisku w Gliwicach mieli możliwość oglądać sympatycy piłkarscy. Miejscowa drużyna gliwickiego Piasta w niedziele podejmowała na swoim stadionie zawodników wicemistrza polskiej ligi. Trzeba podkreślić, że było to niezwykle silne połączenie jak na pierwszą rundę najnowszego sezonu polskich zmagań piłkarskich. Bez najmniejszych wątpliwości każdy futbolowy kibic z naszego kraju mógł być zachwycony z podziwiania tak dobrego spotkania. Bardzo dobrze to sobie uświadomić, że obie drużyny były bardzo blisko pełnej puli punktów, a podczas tego spotkania mieliśmy okazję podziwiać pięć bramek. W finalnym rozrachunku to piłkarze zespołu wicemistrza PKO Ekstraklasy mogli radować się z pierwszego zwycięstwa w świeżo zainaugurowanym sezonie rozgrywek polskich. Reprezentanci gliwickiego Piasta na pierwszy triumf będą musieli wyczekiwać co najmniej do następnej kolejki, gdyż przegrali wynikiem 2 do 3. W przyszłą sobotę ich oponentami będą piłkarze Stali z Mielca. bez najmniejszych wątpliwości Gracze trenera Waldemara Fornalika będą mieli chęć odkuć się po przegranej w inaugurującej serii gier następnego sezonu polskich rozgrywek piłkarskich.

Zostaw komentarz