Technology

Jeden z najwybitniejszych graczy w historii światowej piłki nożnej zmienia drużynę na PSG! Lionel Messi nie jest już piłkarzem Barcy!

23.08.2021, 08:42 0 komentarzy
Jeden z najwybitniejszych graczy w historii światowej piłki nożnej zmienia drużynę na PSG! Lionel Messi nie jest już piłkarzem Barcy!

Transferowe ruchy drużyn futbolowych w ramach przerwy między rozgrywkami ligowymi bez najmniejszych wątpliwości mogą się podobać. Jednak to, co mieliśmy szansę oglądać podczas letniego okienka transferowego zaskoczyło niemal wszystkich sympatyków piłki nożnej. Większość piłkarskich fanów była przekonana, że Messi zostanie reprezentantem FC Barcelony do końca swojej kariery piłkarskiej. Jednak ekipa hiszpańska ma problemy finansowe i argentyński piłkarz nie miał wyboru, był zobligowany opuścić zespół. Klubem, który zdecydował się zaproponować kontrakt dla skrzydłowego kadry Argentyny okazał się PSG. zachęcającą ofertę umowy, którą były już zawodnik Dumy Katalonii zatwierdził zaproponował Argentyńczykowi klub z francuskiej ligi. Trzeba podkreślić fakt, iż to bez żadnych wątpliwości moment przełomowy w historii europejskiej piłki. Kibice piłkarscy teraz zyskają okazję podziwiać popisy Lionela Messiego na boiskach francuskich. Zapewne naprawdę sporo osób będzie zainteresowane tym, jak argentyński zawodnik odnajdzie się w nowych warunkach. Leo Messi utworzy tercet z takimi piłkarzami, jak Mbappe i Neymar Jr, co zapewnić może PSG bardzo dużo trofeów.

Zostaw komentarz