Technology

Rezultat remisowy w starciu narodowej drużyny Polski z rosyjską kadrą. Za tydzień rozgrywane będą Mistrzostwa Europy w futbolu!

10.06.2021, 14:10 0 komentarzy
Rezultat remisowy w starciu narodowej drużyny Polski z rosyjską kadrą. Za tydzień rozgrywane będą Mistrzostwa Europy w futbolu!

W tym momencie piłka nożna to najmocniej rozpoznawalna dyscyplina w naszym państwie. Wielu piłkarskich sympatyków wyczekuje na zbliżające się wielkimi krokami europejskiego mistrzostwa i to nie powinno w takim wypadku nikogo zaskakiwać. Narodowa drużyna Polski wystąpi na nich i rywalizować będzie w grupowych rozgrywkach z hiszpańską drużyną, zespołem Słowacji oraz drużyną Szwecji. Powinniśmy mieć świadomość tego, iż to nie są prości rywale, jednak mamy bardzo duże szanse na zakwalifikowanie się do dalszej fazy. W tej sytuacji niezwykle ważne będzie to, by zaprezentować się z najlepiej przygotowanej strony. W ten wtorek drużyna narodowa rozgrywała batalię towarzyską z rosyjską reprezentacją, która też wystąpi na Euro 2020. Fani piłki nożnej byli z pewnością szczęśliwi, ponieważ pierwszy raz od miesięcy mogli się pojawić na obiekcie. Zabrakło jednak wielu akcji podbramkowych w tym starciu i na koniec drużyna narodowa zagrała na remis z kadrą Rosji 1:1. Dla polskiej drużyny bramkę już w czwartej minucie zdobył Jakub Świerczok, z kolei dla zespołu rosyjskiego trafił Karawajew Wiaczesław.

Zostaw komentarz