Technology

Szymański Damian strzelił gola i nazwany został bohaterem polskiej narodowej drużyny! Wielkie doznania w doliczonym czasie gry batalii z angielską drużyną narodową!

10.09.2021, 08:28 0 komentarzy
Szymański Damian strzelił gola i nazwany został bohaterem polskiej narodowej drużyny! Wielkie doznania w doliczonym czasie gry batalii z angielską drużyną narodową!

Reprezentacja piłkarska Polski rozgrywająca starcia na byłym stadionie dziesięciolecia bywa niesamowicie ciężka do zatrzymania i wiemy o tym od niespełna dekady. Rzeczywiście bardzo rzadko tracimy punkty na tym obiekcie i warto mieć świadomość tego, że spora w tym zasługa futbolowych kibiców z naszego kraju. W dniu, gdy Narodowy Stadion zapełnia się do ostatniego krzesła gracze naszego zespołu dostają nadwyżkowego zastrzyku energii. Podopieczni selekcjonera Sousy Paulo w zmaganiach kwalifikacyjnych do katarskiego mundialu pokazują się do tej chwili całkiem nieźle, lecz ich dyspozycja daleka jest od perfekcji. W środę wieczorem polskich graczy czekał naprawdę trudny test, jakim był bez cienia wątpliwości pojedynek z angielską narodową drużyną. Każdy piłkarski wielbiciel z Polski ma świadomość tego, jak ciężkim oponentem w historii batalii polskiej drużyny są piłkarze Anglii. Nie można było sobie pozwolić na zawahanie w tej sytuacji, gdyż niezwykle ważne było zdobycie największej liczby punktów.

Przed tym meczem drużyna narodowa Polski była odgórnie skazywana na porażkę. Bez żadnych wątpliwości bardzo dobrze brać pod uwagę fakt, iż gracze z Polski w wielu przypadkach bardzo mocno się motywują na spotkania ze znacznie silniejszymi. Dokładnie tak samo było podczas tego starcia i należy mieć na uwadze to, przez moment mogliśmy nawet stwierdzić, że nasza kadra mogłaby powalczyć o zwycięstwo z kadrą narodową Anglii. dla zespołu narodowego Polski to było bardzo trudne 90 minut i z całą pewnością trzeba ich chwalić za rywalizację do zakończenia meczu. Wydawało się, iż może to być zakończenie nadziei o dobrym wyniku, w chwili, kiedy gola w 80 min. ustrzelił Kane Harry. Polska drużyna narodowa finalnie nie zamierzała odpuszczać i do ostatnich minut tego starcia poszukiwała możliwości na zdobycie gola. Gracz AEK Ateny Damian Szymański w doliczonym czasie gry, który doliczył sędzia ustrzelił bramkę na wagę remisowego rezultatu. Z całą pewnością to była specjalna chwila dla tego młodocianego piłkarza. W ostatecznym rozrachunku polska reprezentacja piłkarska wyłuskała korzystny wynik na Stadionie Narodowym podczas spotkania z angielską reprezentacją i w ten sposób wciąż ma spore szanse na kwalifikację do katarskich światowych mistrzostw.

Zostaw komentarz